0 800 300 703 Дзвоніть безкоштовно

Оцінка антикваріату

Капітал Ломбард має одне особливе відділення, що знаходиться за адресою місто Запоріжжя просп. Соборний 167. І якщо потрібно оцінити антикваріат, то Вам саме сюди.
Проблема оцінки елітних речей вже давно позаду, адже для наших VIP-клієнтів працює спеціальна локація, де знаходиться оцінювач. Він забезпечує якісну оцінку Вашого майна лише точними методами та безпеку виробу.
Все це передбачено тим, що ми з особливою обережністю відносимось до цінних елітних застав. Ми впевнені, що у кожного в домі є щось з предметів антикваріату, які покриваються пилом на горищі. Ми за те, аби такі речі приносили користь, тому радимо оформити кредит у Капітал Ломбарді та спостерігати, як антикваріат може заробляти гроші.

Антикваріат – це речі, до яких потрібне особливе відношення, і ми це розуміємо добре, як ніхто інший, адже це – наша основна спеціалізація. Разом з усіма перерахованими привілеями, ми гарантуємо конфіденційність консультації, адже у роботі з елітними речами, це питання є одним з найважливіших.
Попередній запис на прийом у VIP-відділення можливий за телефоном (067) 808-82-88.