0 800 300 703 Дзвоніть безкоштовно

Поширені запитання

 • Чи працюємо ми з кредитами під заставу нерухомості чи автомобілів?

  Капітал Ломбард не проводить кредитні операції під заставу нерухомості чи автомобілів.

 • Особи якого віку мають право брати кредит під заставу?

  Оформити кредити під заставу у мережі ломбардів "Капітал" може кожна людина, що досягла повноліття.

 • Чи приймаємо ми срібло?

  Так, ми видаємо кредити під заставу срібла: ювелірного, столового та інших видів, за умови, що метал не нижчий 500 проби.

 • Як ми вираховуємо оцінкову вартість техніки?

  При розрахунку вартості, ми звертаємо увагу на такі фактори як стан виробу, комплектація, рік випуску, упакування, гарантійний талон та ін.

 • За наявності всіх необхідних документів та договору, чи можу я погасити чи сплатити відсотки по кредиту, який оформлено на родича?

  Ви маєте право викупити тільки ту заставу, яка оформлена на ваше ім'я. Якщо ви хочете зробити це за іншу людину, вам знадобиться нотаріально завірена довіреність. Будь-яка операція на ломбардному відділенні доступна тільки заставнику по пред'явленню документів, що засвідчують особу. Треті особи можуть сплатити відсотки тільки в Особистому кабінеті чи Мобільному додатку, або за нотаріально завіреною довіреністю у відділенні.

 • Якщо у мене є можливість, чи можу я погасити кредит достроково?

  Звичайно. Якщо у вас є можливість закрити кредит достроково, то наші спеціалісти просто перерахують суму відсотків у меншу сторону у день звернення у відділення.

 • Чи можна сплачувати відсотки у будь-якому відділенні?

  Так, можна сплатити відсотки у будь-якому відділенні Капітал Ломбард. Але погасити кредит можна тільки у відділенні, в якому цей кредит було відкрито.

 • Що станеться з заставою, якщо я не погашу чи не встигну загасити кредит вчасно?

  Про наближення терміну строку кредитування вам буде повідомлено за допомогою СМС. Якщо по різноманітним обставинам у вас немає можливості загасити кредит вчасно, зверніться завчасно у ломбардне відділення за номером телефону, що вказаний у договорі кредитування. Якщо ви не зможете нічого заподіяти, вашу заставу буде інкасовано.

Залишились питання?

Дзвінки безкоштовні 0 800 300 703 або заповніть форму і ми Вам передзвонимо