0 800 300 703 Дзвоніть безкоштовно

Золоте кільце в ломбард: усі особливості ювелірного кредиту

Ломбард Капітал - це перш за все надійна і безпечна співпраця із кожним клієнтом. У пріоритеті стоять Ваші інтереси, актуальна фінансова оцінка майна і дотримання всіх умов договору. Ми приймаємо золото в якості застави і видаємо кредит, також приймаємо вироби з срібла. 

Для оформлення кредиту Вам знадобитися паспорт або документ що посвідчує особу та ІПН, а сама процедура оцінювання займе 5-7 хвилин. За цей час:

  • Експерт-консультант перевірить виріб на цілісність;
  • Оцінить зовнішній вигляд і встановить наявність/відсутність дефектів;
  • Встановить вагу золота і пробу металу.

Золоте кільце може бути вироблено з абсолютно різного виду золота, мати кілька сплавів, наявність каменів, форм і складного плетіння. Чим вище проба виробу, тим вище ціна. Наші фахівці дуже дбайливо оглядають прикраси, при оцінці використовуються щадні методи перевірки виробу.

Варто знати, що дорогоцінний метал - Aurum, що перекладається як «золотистий колір», може бути різного відтінку. Це залежить від проби і сплаву металу. У мережі ломбардів Капітал ми приймаємо будь-який колір золота: білий, біло-жовтий, блідо-жовтий, жовтуватий, жовтий, зелено-жовтий, рожевий, червоно-жовтий і червоний.

Закласти золоте кільце під кредит в Капітал ломбард - це вигідно!

  • Індивідуальний тарифний-план і менший відсоток постійним клієнтам;
  • Система безпеки і повне збереження виробу під час застави;
  • Можливість не викуповувати заставу і отримати більший кредит.
  • В мережі Капітал ломбард Вас обслуговують кваліфіковані оцінювачі.

Завершальний етап - підписання договору та виплата встановленої суми готівкою. Ви зможете заздалегідь проговорити всі терміни повернення кредиту або вказати, що не маєте наміру повертати заставу. Залежно від мети звернення до ломбарду - Ви зможете отримати максимально вигідні умови співпраці.