0 800 300 703 Дзвоніть безкоштовно

Спортивний інвентар в заставу: нові і б/у велосипеди

У національній мережі ломбардів «Капітал» можна отримати гроші під заставу не тільки ювелірних виробів і техніки, а й спортивних товарів. Тепер кожен клієнт у віці від 18 років має право закласти б/у велосипед (або новий інвентар) - потрібна сума буде видана максимально швидко і на вигідних умовах. Приймаємо всі типи велосипедів: міські, круїзери, гірські, спортивні, стандартні і дитячі моделі.

 

Як здати в ломбард велосипед під заставу?

 

Процедура дуже проста і складається з декількох кроків.

  1. Оцінка велосипеда (не більше 10-15 хвилин). Співробітник ломбарду перевірить і оцінить предмет застави. Оцінна вартість залежатиме від зовнішнього вигляду і стану, року випуску, комплектації велосипеда, наявності гарантійного свідоцтва і т. д.
  2. Оформлення договору (не більше 5 хвилин). Для отримання кредиту вам, крім заставного майна, знадобляться лише документ що посвідчує особу та ІПН.
  3. Ломбард не вимагає жодних довідок і поручителів. Один примірник договору залишається у клієнта, другий - у відділенні ломбарду.
  4. Видача готівки. Після підписання договору ви отримуєте гроші під спортивні товари.


Всього послуга з оформлення кредиту займе не більше 15-20 хвилин.

 

Вибрали ломбард «Капітал»? Оцініть наші переваги!

Безпека

 

У відділенні ломбарду ваша власність перебуває під надійним захистом і цілодобовим відеоспостереженням. 

 

Індивідуальний підхід

 

Вирішивши закласти новий велосипед, ви можете розраховувати на кредит, який повністю враховує ваші потреби і особливості предмета застави. Щоб ви не забули про дату погашення кредиту, ми проінформуємо вас за допомогою SMS.

 

Прозорість і відкритість

 

Прозора схема оформлення кредиту та нарахування відсотків - жодних прихованих комісій і додаткових зборів.

 

Чи готові здати велосипед в ломбард? Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером прямо зараз за телефоном 0 (800) 300 703 або замовте зворотний дзвінок - ми на зв'язку з 9.00 до 21.00.