0 800 300 703 Дзвоніть безкоштовно

Наручний годинник: як ломбард приймає аксесуари

Ломбард Капітал працює із різними клієнтами і приймає в заставу будь-яке майно, яке підлягає фінансовому попиту. Під цю категорію потрапляє і наручний годинник. Цей аксесуар має цінність через свій дизайн, роботу механізму і рівень складності збірки.

Фінансове забарвлення наручним годинником надає бренд товару, а також країна виробник. Довірте оцінку виробу нашим кваліфікованим фахівцям, адже при самостійній оцінці предмета, Ви можете недооцінити масштаби його бюджетів.

Рейтинги часових виробників сьогодні складають: Rolex, Cartier, Omega, Patek Philippe, Zenith, Audemars Piguet,  Ulysse Nardin, Panerai, Tag Heuer,  Longines, Atlantic. Звичайно, такий годинник буде складати високу заставу, але компанія ломбард Капітал приймає абсолютно різні ТМ, і вітчизняного виробництва в тому числі. Ми приймаємо наручний годинник наступних категорій:

  • Вид: чоловічі, жіночі, дитячі;
  • Механізм: кварцові, механічні;
  • Дизайн: наявність дорогоцінних металів або прикрас із каміння;
  • Конструкція: водостійкі, ударостійкі;
  • Механізм: будь-яка країна збірки.

Годинники можуть бути діловими, спортивними або дизайнерськими. Вагому роль відіграє наявність хвилинного репетира, турбийону, календаря або спліт-хронографа. Всі ці складності визначають клас годинника і підвищують їх вартість.

Ми швидко і охайно зможемо перевірити годинник та встановити для нього суму еквівалентну його характеристикам. Зазвичай це займає до 10 хвилин. Далі, при наданні паспорта або інший документ підтверджуючий особу та ІПН, ми укладаємо двосторонній договір і виплатимо обумовлену суму готівкою.

Ви можете зателефонувати нам прямо зараз або прийти в будь-яке найближче до Вас відділення.

Ми дбайливо ставимося до Ваших речей і поважаємо кожного клієнта!