0 800 300 703 Дзвоніть безкоштовно

Як отримати швидкий кредит без довідки про доходи: правила кредиту під заставу золота

Припустимо, людина збирається скористатися послугами ломбарду вперше. Несподівано зламався холодильник і терміново потрібні гроші на ремонт. Зарплата ще не скоро. У рідних, друзів незручно брати в борг, у банк звертатися - багато клопоту, тим більш сума потрібна невелика і як найшвидше. Розглядаєте варіант позики у ломбарді під заставу золота, але, вас мучають сумніви:

річ зіпсують, втратять і т.д .;

а що буде якщо я не зможу вчасно погасити заборгованість;

не продадуть чи річ без мого відома і т.п.

Цілком нормальна реакція для новачка. Адже завжди складно розлучатися з улюбленою річчю. У цій статті ми постараємося розвіяти всі сумніви, пов'язані з збереженням майна у ломбарді та його поверненням. Все для того, щоб похід у ломбард став для вас чудовою альтернативою фінансової підтримки, а не вимушеним заходом.

8 речей, про які ви повинні знати, перед тим як взяти швидкий кредит готівкою без довідки про доходи. Заставляємо золото

 

Є документи - є кредит.

Щоб стати нашим клієнтом, потрібно:

  • бути повнолітнім;
  • мати при собі паспорт або інший документ, виданий держорганом, ІПН;
  • заставне майно.

Який тариф - такий відсоток.

Процентна ставка визначається відповідно до тарифів, що діють на дату укладення договору. Кожному клієнту ми намагаємося підібрати тарифний план під його конкретний випадок. Тому за кредитом до нас приходять, як пенсіонери, так і бізнесмени.

Не встигаєте погасити в строк?

Ви маєте право продовжити договір, на необмежену кількість разів.

 

Збереження золотих прикрас гарантується договором.

Ми відповідаємо перед клієнтом за збереження застави у розмірі вартості його оцінки нашим фахівцем. Всі золоті прикраси, закладені в ломбард, зберігаються в спеціальних сейфах під цілодобовим наглядом. Тому ви можете бути впевнені, що ваше майно в цілковитій безпеці.

 

Ви маєте право погасити кредит достроково без пені і штрафів.

При зверненні на ЛО, просити оцінювача про перерахунок відсотків не треба, перерахунок відбувається автоматично, Ви оплачуєте тільки за дні кредиту якими фактично користувалися.

 

Інформація, зазначена в договорі - конфіденційна.

Ваші друзі, рідні та інші люди не знатимуть про те, що саме ви закладали в ломбард, на яку суму, на який термін і т.д. Все це - конфіденційна інформація. Такі дані можуть бути розголошені виключно на підставах, передбачених законодавством України.

 

Золоті прикраси повертаються вам в первісному вигляді.

Для апробації ми використовуємо щадні методи перевірки, які не шкодять золотому виробу. За допомогою них, ми визначаємо пробу за кілька секунд. Тому, ви викуповує річ в такому ж вигляді, як і закладали.

 

Критерії оцінки виробів із золота.

Ми оцінюємо золоті прикраси за такими критеріями: проба, вага, стан (нове або б/в, сучасного або старого дизайну). Крім того, ми беремо до уваги дисконтний статус клієнта. Якщо у вас позитивна кредитна історія - оцінка вашого майна буде вище, ніж в іншому випадку. Постійних клієнтів ми завжди тішимо приємними знижками, акційними пропозиціями та подарунками.

img