0 800 300 703 Дзвоніть безкоштовно

Як проходить оцінка техніки в ломбарді?

Компанія «Капітал» видає споживчі кредити під заставу техніки. Перш ніж видати готівку клієнту, фахівець оцінює заставне майно. Що включає в себе експертиза техніки, скільки часу вона забирає, як проводиться - відповіді на всі ці питання ви знайдете нижче.

 

Які види техніки приймає заставне установа «Капітал»?

 

 1. Смартфони і телефони
 2. Комп'ютерну техніку та комплектуючі до неї: ПК, ноутбуки, планшети, принтери, сканери
 3. Побутову техніку: велику (кухонні комбайни та пилососи, пральні машини і СВЧ-печі, холодильники і мультиварки) і дрібну (блендери, тостери, електрочайники, фени, праски)
 4. Будівельну техніку: перфоратори і дрелі, зварювальні апарати, лебідки, електропили, дрилі, генератори
 5. Аудіо-, фото- і відеотехніку: фотоапарати, відеокамери, музичне і сценічне обладнання і т.д.
   

Нова техніка в ломбард: оцінка потрібна?

 

Перевірка проводиться у будь-якому випадку - і під заставу б/у пристроїв, і при оформленні кредиту в заставу нових гаджетів. Оцінка проходить у декілька етапів

 1. Візуальна перевірка: фахівець оцінює зовнішній стан пристрою, перевіряє на наявність слідів експлуатації, механічних пошкоджень, відколів, подряпин на корпусі і т. Д.
 2. Оцінка роботи пристрою: підключення та запуск побутової техніки, перевірка ОС планшета або ноутбука, експертиза будівельного обладнання та інструментів. Якщо техніка вимагає витратного матеріалу, підготуйте його заздалегідь.
 3. Оцінка документації, заводський упаковки, комплектації (кабелів, акумуляторів, зарядних пристроїв, насадок, запасних деталей і т. Д.), Гарантійного талона, видаткових накладних (якщо є).
 4. Якщо пристрій успішно пройшло перевірку, експерт озвучує вартість кредиту і укладає договір з клієнтом. Устаткування передається в сховище ломбарду.


На сайті діє послуга «Заявка на оцінку техніки». Перейдіть в розділ «Кредитний калькулятор» (вкладення "Кредити під Техніку"), виберіть тип пристрою і дізнайтеся попередню вартість техніки. Після цього можна надіслати онлайн-заявку в компанію «Капітал» і принести майно в одне з відділень.

 

Візит в ломбард: оцінка техніки за лічені хвилини

 

Оперативність - одне з головних переваг компанії «Капітал». Процедура оцінки займає 10-15 хвилин - залежно від типу устаткування. Всю суму готівкою ви отримуєте відразу після підписання договору.

Ви готові оцінити техніку в ломбарді? Завітайте до найближчого відділення. Додаткова консультація - по телефону: 0 (800) 300 703