0 800 300 703 Дзвоніть безкоштовно

Як отримати гроші під заставу комп'ютерної техніки?

Клієнти національної мережі ломбардів «Капітал» мають можливість оформити споживчий кредит під заставу ПК та іншого комп'ютерного обладнання. Ми гарантуємо високу оцінку техніки - до 79% від ринкової вартості.

 

Яке комп'ютерне обладнання приймає ломбард техніки?

 

Оцінюємо нову і б/в комп'ютерну техніку:

 

• стаціонарні комп'ютери: десктопи, неттопи, моноблоки;
• портативні моделі: ноутбуки і нетбуки, ультрабуки, планшетні комп'ютери;
• робочі та графічні станції;
• офісні та геймерські моделі, ПК для навчання і роботи.

 

Ломбард «Капітал» видає кредити тільки повнолітнім громадянам. Для оформлення договору кредитування необхідно мати при собі ІПН і паспорт (посвідчення водія, посвідчення біженця, закордонний паспорт, службовий паспорт України або інший документ, виданий державними органами). Збереження гарантуємо - ломбард оснащений спецсховищем і системою відеоспостереження.

 

Які фактори враховуються при оцінці ноутбука, комп'ютерної техніки?

 

Головна умова прийому техніки - її працездатність і товарний вигляд (комп'ютери з сильними механічними пошкодженнями не оцінюються). Під час оцінки експерт звертає увагу на такі параметри:

 

  • Модель і серія техніки;
  • Стан техніки;
  • Комплектуючі комп'ютерної техніки (Діагональ монітора, процесор, жорсткий диск, материнська плата, оперативна пам'ять, відео карта);
  • Комплектація комп'ютерної техніки (наявність упаковки і документів на комп'ютер або ноутбук).

 

Якщо мова йде про ноутбук, додатково оцінюються якість звучання вбудованих динаміків і акумулятор - на його роз'ємах не повинно бути слідів корозії (що свідчить про залиття). Прямо зараз ви можете відправити заявку на оцінку техніки в розділі «Кредитний калькулятор». Вам повідомлять, чи можна закласти цю модель в ломбарді і на яку суму можна розраховувати.

 

Чи можна здати комп'ютер в ломбард під заставу без викупу?

 

Звичайно. Спеціально для таких випадків у нас передбачений спеціальний кредит на 1 день, при якому викуп не обов'язковий. Крім того, комп'ютери, здані в ломбард під заставу без викупу, отримують максимальну оцінку експерта.

 

Кредит під заставу комп'ютера можна оформити вже сьогодні - чекаємо на вас у будь-якому відділенні ломбарду «Капітал». Якщо залишилися питання, задайте їх нам прямо зараз: 0 (800) 300 703

img