0 800 300 703 Дзвоніть безкоштовно

Як отримати кредит готівкою під заставу?

Часто у ломбарди звертаються люди, яким гроші потрібні впродовж декількох годин або навіть хвилин. Обставини бувають різні: зламалася машина, захворіла дитина або трапилася непередбачена поїздка. Часу на очікування рішення банку про видачу кредиту немає, швидкі позики вимагають зависокі відсотки, а у друзів або рідних просити незручно. Розумієш, що найкраще в такій ситуації звернутися в ломбард. Тут завжди можна отримати швидкий кредит під заставу техніки, срібла або золота.

Ломбард - це зручно. Відсотки тут не такі великі, як у організацій, що надають беззаставне кредитування і сума позики не обмежена. Вона залежить лише від цінності майна. А якщо ви раптом не зможете викупити майно - нічого страшного. За вами не будуть "ганятися" колектори і погрожувати судовими розглядами. Кредит погашається цінністю, яку ви заклали. Якщо ж ви не хочете прощатися з улюбленою річчю, ви завжди можете продовжити термін позики. Коли з'явиться можливість - викупити майно.

Як отримати кредит готівкою без довідки про доходи у ломбарді "Капітал"?

  1. Знайти на карті наше найближче відділення;
  2. Оцінити приблизну вартість речі на нашому кредитному калькуляторі;
  3. Взяти з собою паспорт або документ що посвідчує особу та ІПН і заставне майно і прийти у ломбардне відділення "Капітал". 7-15 хвилин і гроші у вас на руках.

Яке золото приймається?

Проби сплавів золота: 333, 375, 500, 583, 585, 750, 900, 916, 958, 999.

Яке срібло приймається?

Проби сплавів срібла: 500, 875, 925, 999.

Яку техніку можна здати під заставу?

Автотовари, мобільні телефони (смартфони), ноутбуки (нетбуки), планшети (ел. книги), телевізори (проектори), дрібну побутову техніку, системні блоки, фото- відеотехніку, велосипеди та іншу техніку.

Речі, які здаються під заставу повинні бути в справному стані. Якщо це мобільний телефон, на екрані не допускаються засвітки, тріщини. Всі слоти для сім-карт повинні працювати. Якщо це праска, то без потертостей підошви і тріщин корпусу.

Орієнтовну ціну техніки можна дізнатися онлайн за допомогою нашого кредитного калькулятора. Там можна ввести дані про стан речі, прикріпити фото і відправити запит на оцінку. Протягом 15 хвилин вам прийде повідомлення з приблизною ціною.

Точно визначити стан майна може тільки експерт-оцінювач.

Звертайтеся в ломбард «Капітал», якщо хочете отримати швидкий кредит під заставу срібла, золота або техніки.

img