0 800 300 703 Дзвоніть безкоштовно

Як оформити кредит під заставу срібла?

Часте питання на ломбардному відділенні: чи можна отримати гроші під заставу срібла? Звичайно, можна - ломбард «Капітал» видає споживчі кредити під заставу ювелірного, столового та інших видів срібла.

 

Які предмети можуть виступати в якості застави?

 

Здати срібло в ломбард під заставу можна у вигляді брухту (технічне срібло) і у вигляді готових виробів. У другому випадку це можуть бути:

  • ювелірні прикраси (сережки, каблучки, браслети або ланцюжки зі срібла, з інкрустацією або без) і годинники;
  • посуд (срібні сервізи, підноси, ложки і т. п.);
  • предмети інтер'єру (статуетки, табакерки і т. п.);
  • монети;банківське срібло (мірні злитки).
     

rings_thumb

 

Як відбувається оцінка срібла в ломбарді?

Щоб отримати кредит, необхідно прийти до найближчого відділення ломбарду із заставою, паспортом або документом що посвідчує особу та ІПН. Процедура оформлення договору триває не більше 7 хвилин і включає такі кроки:

1.Осмотр вироба - на цьому етапі визначається вага і проба вироба. На підставі цих даних проводиться оцінка застави.

2. Визначення фактичної проби щадними методами. Ми використовуємо щадні методи оцінки виробів.
3.Якщо клієнта влаштовує озвучена сума, сторони підписують договір. Кредити видаються на термін від 1 дня. Збереження виробів забезпечує ломбард - всі застави зберігаються в сейфі. Кожне відділення ломбарду оснащується системою відеоспостереження і знаходиться під охороною.

Кредити видаються на термін від 1 дня. Збереження виробів забезпечує ломбард - застава срібла зберігається у спеціальному сховищі. Кожне відділення ломбарду оснащується системою відеоспостереження і знаходиться під охороною.

 

 

87-122955374209OE

Прямо зараз ви можете дізнатися попередню вартість вашого виробу. Введіть вагу, пробу і інші дані в розділі «Кредитний калькулятор». Зверніть увагу: остаточна вартість застави буде залежати від обраного тарифного плану (максимальна в наших ломбардах оцінка діє при одноденних кредитах, при яких викуп не обов'язковий) і дисконтного статусу.

 

Чи готові отримати гроші під заставу срібла? Чекаємо вас у відділенні ломбарду найближчим часом. Детальна консультація - за телефоном: 0 800 300 703

img