0 800 300 703 Дзвоніть безкоштовно

Якщо потрібно терміново оформити кредит під заставу, звертайтеся у ломбард

Одна з головних переваг ломбардів - швидкість обслуговування. Кредит під заставу золота, срібла або техніки можна отримати протягом 7-15 хвилин. В інших фінансових організаціях цей процес може затягнутися від кількох годин до кількох днів. Швидкість видачі позики тут залежить від багатьох факторів, наприклад:

- від типу запоруки, дорогоцінний метав це або техніка;
- чи є ви новим або постійним клієнтом ломбарду;
- від розміру суми кредиту.


При цьому, не кожній людині можуть видати позику. Якщо прийти в банк і сказати, що вам необхідно терміново оформити кредит з поганою кредитною історією, швидше за все вам відмовлять. Така ж ситуація може трапитися і з тим, хто просить занадто велику суму грошей, але не підтверджує наявність поручителів. Поручителі - люди, які в разі вашої нездатності виплатити борг, візьмуть на себе цей обов'язок.

І це ще не всі причини відмов. Кожна компанія встановлює свої правила.

У ломбарді все набагато простіше. Для оформлення кредиту, Вам треба мати документ що підтверджує особу, ІПН і предмет запоруки. І все.


Як терміново отримати гроші в кредит під заставу у ломбарді "Капітал"?

  1. Знайти найближче відділення на карті і прийти до нас;
  2. Взяти з собою паспорт, ІПН і заставне майно;
  3. Отримати свої гроші.

Як бачите, все просто. Не треба ніяких довідок про доходи, поручителів. Ми також не дивимося на вашу кредитну історію в інших фінансових компаніях. Ви приносите заставне майно: золото, срібло або техніку. Наші експерти його оцінюють і пропонують суму за заставу. Золоті та срібні вироби ми оцінюємо до 4 хвилин. Техніку - до 12, в залежності від виду. Вказуєте термін кредитування і ми оголошуємо остаточний підсумок оплати за позикою. Заповнюємо, підписуємо договір і гроші у вас на руках. Весь процес займає усього 7-15 хвилин.

Якщо ви раптом не встигаєте викупити річ вчасно, термін кредитування завжди можна продовжити.

Звертайтеся в ломбард "Капітал", якщо вам необхідно терміново оформити кредит без відмови. Ставайте нашим постійним клієнтом і отримуйте більше можливостей: знижки, корисні подарунки, максимальну оцінку застави.

img