0 800 300 703 Дзвоніть безкоштовно

Гроші під заставу будівельної техніки: прийом і оцінка перфораторів

Терміново потрібні гроші, але немає часу збирати довідки для банків? Мережа ломбардів «Капітал» видає споживчі кредити під заставу будівельного обладнання, зокрема перфораторів. Ми гарантуємо вигідну оцінку майна та оперативне оформлення кредитів - не більше 15 хвилин.

 

Що потрібно, щоб здати в ломбард перфоратор?

 

1. Принесіть в ломбард заставне майно. Ми готові прийняти і новий перфоратор, і б/у інструмент брендів Makita, Bosh, DeWalt, Bort, «Интерскол», «Техмаш» та інших. У вашій присутності кваліфікований оцінювач проведе експертизу обладнання - перевірить справність перфоратора, його потужність, частоту та енергію удару, наявність комплектуючих, максимальну товщину пробивання матеріалу і т. Д. На суму застави вплинуть також тип батареї (нікель-кадмієві або літій-іонна) і швидкість обертання патрона.


2. За результатами експертизи ми призначаємо клієнту суму виплати. Якщо запропонований варіант влаштовує сторони, можна переходити до оформлення договору. Кредит можна оформити на термін від 1 до 30 днів. Викупати перфоратор не обов'язково.


3. Сторони підписують договір, після чого клієнт отримує всю суму готівкою.

 

Ломбард «Капітал» приймає всі типи ударного обладнання:

  • легкі, середні і важкі перфоратори;
  • електричні та акумуляторні моделі;
  • пневматичне обладнання;
  • бензинові перфоратори.

 

Хто може здати в ломбард перфоратор під заставу?

 

Будь-який громадянин України або іноземець. Єдина умова - вік не менше 18 років. Для отримання кредиту достатньо пред'явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу, а також ІПН. Додаткові довідки про доходи і поручителі не потрібні.

 

Уточніть деталі у менеджера - зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію: 0 (800) 300 703