0 800 300 703 Дзвоніть безкоштовно

Що потрібно знати, щоб отримати кредит готівкою у ломбарді під заставу золота? (Популярні питання)

Не дивлячись на кількість рекламних повідомлень, все ж, не всі люди знають про процедуру отримання позики у ломбарді. Особливо новачки. У соціальних мережах до нас періодично звертаються клієнти, які вперше збираються взяти кредит у ломбарді. У них виникає безліч питань: що; як; по чому; а що буде якщо. Ми, звичайно, намагаємося відразу відповідати, але все ж, усі нюанси в листуванні не розкриєш. Тому ми вирішили в цій статті відповісти на найпопулярніші питання, які отримували від наших клієнтів на цю тему. Поїхали!

Що потрібно, щоб узяти у ломбарді кредит готівкою без довідки про дохід?

  1. Паспорт, ІПН або інший документ, виданий держорганом;
  2. Заставне майно;
  3. Бути повнолітнім.

Чи можна доручити продовження терміну позики комусь іншому?

Так. Якщо з якихось причин ви не можете оплатити позику, за вас це може зробити родич або близька людина. Головне, мати при собі договір або заставний білет.

А викупити майно?

Здійснити цю операцію може тільки людина, що уклала договір. Треті особи (друзі, родичі і т. д.) не можуть цього зробити без нотаріально завіреної довіреності.

А якщо з якихось причин не вийде оплатити кредит?

Якщо інші фінансові організації в такому випадку будь-якими способами змушують клієнта сплатити кредит, то в ломбарді заборгованість може погасити сама застав. Не вийшло викупити річ - нічого страшного.

Від чого залежить ціна за грам золота?

Напевно, це найчастіше питання. Ціна залежить від:

  • проби;
  • ваги виробу;
  • від дисконтного статусу. Наприклад, якщо у вас відсутні списання, простроченості за договором оцінка майна буде вище, ніж в протилежному випадку. Для постійних клієнтів діє програма лояльності. Для них стає доступною вища оцінка застави в поєднанні з низьким відсотком.
  • від стану виробу (новий або б/в; сучасного або застарілого дизайну).

В принципі, це найголовніші чинники, за якими наші експерти оцінюють золото. Але, все ж є ситуації, коли доводиться брати до уваги і інші нюанси.

Як швидко отримати кредит в ломбарді під заставу золота?

У нас - впродовж 7-15 хвилин.

Чи надійно зберігати золото у ломбарді?

Все майно наших клієнтів зберігається у сейфі під цілодобовим наглядом.

Сподіваємося, нам вдалося розкрити найголовніші питання про те, як взяти кредит у ломбарді під заставу золота. Якщо все ж хочете обговорити ще якісь нюанси з цього приводу, сміливо звертайтеся до нас за телефоном: 0 800 300 703 (дзвінки безкоштовні).

img