0 800 300 703 Дзвоніть безкоштовно

Що підходить до позики у ломбард: техніка під потрібну суму кредиту

Ломбард Капітал приймає у своїх клієнтів будь-яке майно, що підлягає фінансовому оцінюванню. Якщо для отримання кредиту, Вам зручніше закласти побутову, офісну або будівельну технік - то це також стане предметом застави. Ми приймаємо як нові предмети, так і ті, що були у використанні.

Яка техніка може підійти для застави в Капітал Ломбард?

  • Ноутбуки, планшети і комп'ютери;
  • Смартфони, гаджети та електронні аксесуари;
  • Електропобутова техніка (від холодильника до праски);
  • Електричні будівельні інструменти;
  • Електронні музичні інструменти.

Ви не обмежені розмірами, фірмою виробником або роком випуску техніки. Наші експерти зможуть надати якісну оцінку з усіх факторів і призначити суму кредиту незалежно від стану майна. Вам необхідно лише підготувати предмет застави, взяти з собою паспорт або документ що посвідчує особу та ІПН, а також укласти договір для кредитування.

Які переваги надаються нашому клієнту після отримання застави?

  • 100% гарантія щодо збереження стану майна на час застави;
  • Можливість виплатити кредит раніше без штрафів і відсотків;
  • Відсутність обов’язків викупити заставне майно і погасити кредит.

Б/у техніка в якості застави до капітал-ломбарду оцінюється не менше високо, ніж нова. Ми беремо до уваги зовнішній стан предмета застави і його працездатність. Наші клієнти отримують до 90% від ринкової вартості майна.

Оцінка товару займає всього 5-10 хвилин Вашого часу. Фахівці при Вас перевірять працездатність техніки, протестують її функціональність і дадуть грошовий еквівалент на суму кредиту. Короткостроковий кредит під заставу побутової техніки також користується попитом, як і застава ювелірних, золотих прикрас або годинника.

Компанія «Капітал» - вже перевірений ломбард на ринку послуг в Україні. Ми дотримуємося всіх умов договору і максимально діємо щодо Ваших інтересів. Наш ломбард виплачує гроші в повному обсязі і завжди інформує клієнта на кожному етапі співпраці.

Телефонуйте зараз 0 800 300 703 або приходьте в один із наших філіалів, який можна знайти на карті.