0 800 300 703 Дзвоніть безкоштовно

Йдемо в ломбард: як отримати гроші під заставу побутової техніки

img
Поділитися в: :

з 31 серпня по 05 вересня

Кредити під заставу побутової техніки стають дедалі популярнішими серед наших клієнтів і вже складають повноцінну конкуренцію стандартними кредитами: під заставу золота і срібла. Про це свідчить кількість укладених договорів. Чому так відбувається? Може бути тому що це зручніше і вигідніше. По-перше, побутова техніка, будь то мобільний телефон або ноутбук, є майже у кожного і не одна. А золото і срібло? Не всі можуть похвалитися великою кількістю таких цінностей. До того ж з улюбленими прикрасами, аксесуарами складніше розлучатися, навіть на час. Особливо, якщо це подарунок. По-друге, за гаджет часом можна отримати велику суму, ніж за пару грам золота і, тим більше, срібла. Але, знову ж таки все залежить від ситуації і переваг людини. У цій статті про ломбарди зупинимося на умовах кредитування під заставу домашньої електроніки.

Як видає кредит ломбард "Капітал" під заставу побутової техніки та електроніки?
Ви приходите в найближчим ломбардне відділення. Знайти його можна на мапі.
Чи надаєте паспорт, ІПН, майно під заставу;
Протягом 7-15 хвилин кредитний фахівець оцінює заставне майно, укладається договір і ви отримуєте готівку.
Як бачите, все просто і швидко.

Яка електроніка приймається?
Ми приймаємо, як велику побутову техніку: холодильники, мікрохвильові печі, пральні машини, телевізори, так і дрібну: мобільні телефони, планшети, ноутбуки, фени, праски. Повний список прийнятих товарів можна уточнити у експерта-оцінювача на відділенні або зателефонувавши на безкоштовну гарячу лінію: 0 800 300 703. Сміливо звертайтеся! Попит не вдарить в ніс :)

Гарантія збереження
Вся електроніка зберігається під цілодобовим наглядом на спеціально обладнаних стелажах. Місце, де вона перебуває, відповідає нормам зберігання. Тому ви можете бути спокійні за свою річ.

Якщо вам ліньки йти на відділення і ви хочете дізнатися приблизну вартість речі не виходячи з інтернету, скористайтеся нашим кредитним калькулятором. А ось точну оцінку техніки ви можете дізнатися тільки після її огляду нашим експертом-оцінювачем. Приходьте!

Визначте приблизну вартість застави і залиште заявку на отримання кредиту