Free WordPress Themes, Free Android Games
zzz

Здаємо золоті ланцюжки в ломбард під заставу: покрокова інструкція


Витончені або масивні ланцюги з благородного металу - улюблена прикраса чоловіків і жінок. Якщо вам терміново потрібні гроші, оформіть кредит під заставу таких коштовностей. Процедура займе не більше 15 хвилин.

 

Як здати золотий ланцюжок у ломбард під заставу?

 

Крок перший: прийдіть до найближчого відділення компанії «Капітал»

 

З собою необхідно мати паспорт, ІПН і заставне майно - ланцюжок з жовтого, білого або червоного золота або комбіновану модель. Ви можете закласти золото вітчизняного і зарубіжного виробництва, тип плетіння значення не має ( «арабське», «бісмарк», «стрічкове», «бельцер», «перське», «фігаро», «якірне» і т. д.). Експерт перевірить пробу виробу, оцінить стан прикраси і зважить ланцюжок, а потім озвучить оціночну вартість.

 

Крок другий: підпишіть договір кредитування

 

Якщо вас влаштує запропонована вартість ланцюжка, співробітник ломбарду допоможе обрати тарифний план. Кредити в ломбарді «Капітал» видаються на термін від 1 дня. Для оформлення договору будуть потрібні тільки паспорт та ІПН.

 

Крок третій: отримаєте гроші

 

Після підписання договору озвучена сума видається готівкою клієнту. При необхідності погасити кредит можна достроково - штрафи і пеня не призначаються.

 

Золотий ланцюжок в ломбарді: ціна за грам, стан вироби і інші тонкощі експертизи

 

Оціночна вартість ланцюжка залежить від таких факторів:

 

• проба прикраси. Наприклад, ланцюжки з клеймом 750 оцінюються вище, ніж аналогічні вироби з 585 пробою. Середня вартість 1 грама ювелірного золота в ломбарді «Капітал» на даний момент - 530-1130 гривень, в залежності від проби та стану. Перш ніж закласти золото в ломбард, рекомендуємо зв'язатися з менеджером і уточнити актуальні розцінки;


• вага виробу. Чим важче золотий ланцюг, тим він дорожчий. Ви можете закласти тонкі жіночі моделі або здати чоловічий золотий ланцюжок в ломбард під заставу;


• дисконтний статус клієнта. Володарям статусів «Білий», «Срібний» та «Золотий» гарантована вища оцінка майна.

 

Залишилися питання? Зателефонуйте, щоб отримати додаткову консультацію прямо зараз: 0 800 300 703